Αγωνιστικά τμήματα
25/1/2015
![Αγωνιστικά τμήματα](photos/agonistiko.jpg)
Οι αθλητές μας από ηλικία από 10 ως 18 ετών προπονούνται (τένις και φυσική κατάσταση) σε καθημερινή βάση από έμπειρους προπονητές που σαν σκοπό έχει την περαιτέρω βελτίωση και ανάδειξη τους σε τοπικό-πανελλαδικό και πανευρωπαϊκό επίπεδο.
Το 2015 η αθλητική μας ομάδα αποτελείται από 30 αθλητές με σημαντικές επιτυχίες. Μέλημα του ομίλου είναι η ανάδειξη των αθλητών σε καλούς χαρακτήρες και άρτιους αθλητές.